Panel badawczy – rozwiązanie dla ekspansji w biznesie

Badania panelowe to popularny sposób na uzyskanie grupowego przeglądu tego, co klienci lub pracownicy naprawdę myślą o Twojej firmie.

Dzięki zaawansowanemu narzędziu, jakim jest panel badawczy masz dostęp do grupy osób, które wyraziły zgodę na udział w różnych badaniach lub procesach badania opinii. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, w jakim kierunku powinien być skierowany rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

W zależności od celu badań panelowych może to być jednorodna grupa ludzi lub grupa złożona z osób w różnym wieku, o zróżnicowanym poziomie wykształcenia, o odmiennym statusie społecznym, stylu życia lub zainteresowaniach.

Panel Badanie Opinii to rozwiązanie oparte na informacjach zwrotnych dotyczących doświadczeń klientów, doświadczeń pracowników a także osób do których chcesz dotrzeć ze swoim produktem.

 

Odpowiedzi poprowadzą Cię dalej
Wiesz, że należy wprowadzić zmiany lub ulepszenia w Twojej firmie, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? W tym przypadku panel badawczy możne bardzo rozwinąć działanie Twojej firmy. Przez zadanie odpowiednich pytań i uzyskane w ten sposób odpowiedzi możesz podjąć konkretne działania udoskonalając swoją strategię komunikacji w firmie, plan marketingowy lub odpowiedzieć na zapotrzebowania produktowe konsumentów.

 

Właściwa grupa docelowa
Panel badawczy Badanie Opinii to serwis internetowy stworzony przez specjalistów marki BioStat® , dzięki któremu znajdziesz odpowiednią grupę docelową dla swoich badań. Niezależnie od tego, czy chcesz zbadać konsumentów w branży FMCG, czy zapytać o opinie dotyczące stosowania konkretnych leków i zachowań terapeutycznych wśród pacjentów – ten panel jest dla Ciebie.

 

Łatwość, szybkość, profesjonalizm
Wiele firm decyduje się na pomoc przy przeprowadzaniu badań panelowych lub ankiet. Korzystając z panelu Badanie Opinii możesz zrealizować złożone i wyspecjalizowane w tematyce badania jak i krótkie ankiety zawierające kilka pytań. Naukowcy z BioStat®  skonsultują Twój pomysł badawczy z zamierzonym celem. Otrzymasz także wsparcie
w trakcie przygotowania ankiety. Uzyskane wyniki badań będą rzetelnie i przejrzyście opracowane, aby posłużyć rozwojowi Twojego przedsiębiorstwa.

 

Jeśli szukasz sposobu na rozwój swoich produktów i usług panel badawczy jest rozwiązaniem, na którym możesz budować proces przemian w Twojej firmie.