Wypełnianie ankiet – uczciwa gotówka w sieci

Uczciwe zarabianie w sieci to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią spędzać czas przed ekranem komputera, dobrze czują się ze smartphonem w ręce, a tablet nie jest dla nich obcy. Jak można zarobić online? Jest kilka sposobów aby zdobyć uczciwą gotówkę jednym z najlepszych jest wypełnianie ankiet online.

Jak zarabiać na ankietach?

Prosty sposób zarabiania na wypełnianiu ankiet należy zacząć od znalezienia rzetelnego panelu ankieterskiego. Warto rozpocząć od przeczytania forów internetowych, gdzie paneliści wystawiają opinie i oceny różnym portalom ankieterskim. Jeśli zależy ci na gotówce, wybierz panel, który za wypełnianie ankiet oferuje pieniądze. W sieci istnieje wiele paneli, które rozdają nagrody za aktywność na panelach tj.: kupony zniżkowe do sieci księgarń, bony zakupowe i konkretne przedmioty. Zdecydowanie mniej jest takich, które przeleją Ci pieniądze na konto za wypełnione ankiety. Jednym z nich jest panel badanie-opinii. Warto zauważyć, że ten panel współpracuje z polską agencja badawczą BioStat®, która wykonuje ciekawe badania dla polskich i zagranicznych firm, instytucji naukowych oraz urzędów.

Decydując się na wypełnianie ankiet na wspomnianym panelu dołączysz do grona ponad 50 tysięcy respondentów, którzy otrzymują powiadomienia na swoją skrzynkę mailową, aby nie przegapić żadnego badania. Za każdą wypełnioną ankietę możesz otrzymać do kilkudziesięciu punktów. Zdobywając 1000 pkt możesz wymienić je na gotówkę, którą obsługa panelu badawczego przeleje na Twoje konto.

Za pomocą kilku kliknięć:

  • Zarejestruj się na panelu ankieterskim,
  • Wypełnij wszystkie możliwe informacje o które jesteś pytany (wiek, płeć, wykształcenie, zainteresowania, preferencje zakupowe). To pozwoli dopasować do Ciebie kolejne ankiety,
  • Wypełniaj kolejne formularze i zbieraj punkty,
  • Otrzymuj punkty za wstawienie linku do badań na portalu społecznościowym, blogu albo forum. Jeśli ktoś zarejestruje się przez Twój link i będzie wypełniał ankiety dostaniesz punkty dodatkowe.

Anonimowość

Nie musisz się obawiać o to, że ktoś opublikuje Twoje opinie, oceny i inne treści jakie zamieszczasz w formularzach ankiet w sieci. Badania są w pełni anonimowe. Mają posłużyć konkretnym klientom agencji badawczej BioStat® w poprawie jakości swojej pracy, produktów, usług oraz tworzeniu ogólnych wniosków nt. zjawisk zachodzących w polskim społeczeństwie.

Zarabiaj uczciwie, dzięki współpracy z agencją badawczą. Zostań jednym z panelistów  i wypełniaj ankiety online!